Філософія життяЄдиний розумний спосіб навчати - це подавати приклад.
А.Енштейн

Оточуй себе тільки тими людьми, хто буде тягнути тебе вище. Життя і так повне тими, хто хоче тягнути тебе вниз.


Я цього хочу. Отже це відбудеться.
Генрі ФордІмовірно, тільки одна людина з тисячі занурюється у свою роботу з головою. Різниця в тому, що про чоловіка скажуть: "Він захоплений своєю справою", а про жінку: "Вона якась дивна".

Дороті Лі Сеєрс
Жизнь - это лестница... 
И когда будешь подниматься по ней - здоровайся... 
Чтоб спускаясь вниз, тебя узнали и подали руку...
Птах, який сидить на дереві, ніколи не боїться, що гілка під ним зламається, бо він довіряє не гілці, а власним крилам. Завжди вір у себе.Група випускників престижного вузу, успішних, які зробили чудову кар'єру, прийшли в гості до свого старого професора. Під час візиту розмова зайшла про роботу: випускники скаржилися на численні труднощі і життєві проблеми.
Запропонувавши своїм гостям каву, професор пішов на кухню і повернувся з тацею, заставленим найрізноманітнішими чашками: порцеляновими, скляними, пластиковими, кришталевими. Одні були прості, інші дорогі.
Коли випускники розібрали чашки, професор сказав:

- Зверніть увагу, що всі красиві чашки розібрали, тоді як прості і дешеві залишилися. І хоча це нормально для вас – хотіти тільки краще для себе, але це і є джерело ваших проблем і стресів. Зрозумійте, що чашка сама по собі не робить каву краще. Найчастіше вона просто дорожче, але іноді навіть приховує те, що ми п'ємо. Насправді, все, що ви хотіли, було просто кава, а не чашка. Але ви свідомо вибрали кращі чашки, а потім роздивлялися, кому яка чашка дісталася.

А тепер подумайте: життя – це кава, а робота, гроші, положення, суспільство – це чашки. Це всього лише інструменти для підтримки і змісту життя. Те, яку чашку ми маємо, не визначає і не змінює якості нашого життя. Іноді, концентруючись тільки на чашці, ми забуваємо насолодитися смаком самої кави.

Найбільш щасливі люди – це не ті, які мають все найкраще, але ті, які витягують все краще з того, що мають.После каждого падения снова стремись в высоту! Либо ты разобьешься насмерть, либо у тебя вырастут крылья.

Потрібна хвилина, щоб побудувати довіру; хвилина, щоб її втратити і ціле життя, щоб її повернути.

Хороші люди принесуть вам щастя, погані люди нагородять вас досвідом, найгірші - дадуть вам урок, а кращі - подарують спогади. Цінуйте кожного.


Я обов'язково досягну того, що називають успіхом, і коли мене спитають, в чому мій секрет, я просто відповім: "Я встаю - щоразу після того, коли падаю"  
Пол ХарвіУ вас є вітрила, а ви вчепилися в якір
КонфуційДіамант, що впав у бруд, все одно залишається діамантом, а пил, що піднялася до небес, так і залишається пилом.
Китайская мудрість

Прийде час, коли ти вирішиш, що все скінчено! Це і буде початок
Луїс Ламур


Якщо у людини є мрія, це вже велика частина справи, бо мрія - це величезний магніт, який притягує до себе всі обставини, необхідні для її здійснення.
МРІЙТЕ !!! І рухаєтесь на зустріч СВОЄЇ МРІЇ !!!

1 коментар: